Програми розвитку інтелекту
в місті Щасливе

Ментальна арифметика

Методика тренує швидкість сприйняття та обробки інформації, розвиває обидві півкулі мозку одночасно за рахунок уявної візуалізації обчислень на рахівницях абакус. Висока швидкість усного рахунку – не головний, але цікавий «побічний» ефект.
про програму

Розвиток швидкості читання

Ліберика - навчання швидкісного читання. Після проходження курсу ваша дитина зможе читати в 5 і більше разів швидше щодо стартових показників. Комплексний методологічний підхід реалізований за допомогою інтернет-платформи SMARTUM, методичного матеріалу та сучасних технологій, що дозволяє сприймати інформацію набагато швидше й ефективніше. Любов до читання, розуміння прочитаного та засвоєння великого обсягу інформації - навички, які наші учні набувають після проходження курсу «Ліберика».
про програму

Розвиток пам'яті

Пам'ять призначена зберігати, накопичувати і відтворювати інформацію. Здатність добре запам'ятовувати - це запорука успіху. Курс «Меморика» дозволить розвинути образне мислення, збільшити обсяг інформації, що запам'ятовується, і систематизувати новий матеріал. Наші учні набувають навичок управляти своєю пам'яттю. Методика розроблена на основі унікальної інтернет-платформи SMARTUM, методичного матеріалу, інноваційних технологій, що дозволяє значно збільшити обсяг інформації, яка запам'ятовується, і зробити процеси запам'ятовування швидкими й легкими!
про програму

Спідкубінг

Методика розвиває дрібну моторику, розумову активність, пам'ять, логіку і особисті якості, а також тренує об'ємне просторове мислення.
про програму

Навчання читання

Комплекс методик, спрямованих на навчання дитини з нуля грамотного усного та писемного мовлення. Курс рекомендований учням від 5 до 9 років.
про програму

Ментальна арифметика онлайн

Ментальна арифметика тренує швидкість сприйняття і обробки інформації, розвиває обидві півкулі мозку одночасно за рахунок уявної візуалізації обчислень на рахунках абакус. Висока швидкість усного рахунку - цікавий додатковий ефект.
про програму

Таблиця множення онлайн

Ми допоможемо вашій дитині всього за 11 занять швидко і без зубріння вивчити таблицю множення
про програму

Амаматика

Комплексна програма для дітей від 8 до 11 років. Навчимо математики, логіки, основ програмування, а також фінансової грамотності.
про програму

Підготовка дітей 5-7 років до школи від SMARTUM

Курси підготовки дітей до школи віком від 5 до 7 років. Заняття у невеликих групах з індивідуальним підходом. Навчання можливе у центрі SMARTUM або онлайн на інтерактивній платформі. Унікальна та ефективна методика навчання.
про програму

Англійська для дітей

Комплексна методика навчання англійської мови для дітей від 5 до 14 років
про програму